Créer un site internet

BEKLEDİĞİMİZE DEĞDİ Mİ? - Apple AirPods 2 Kutu Açılışı!

#AppleAirPods2 #AirPods2 #Unboxing

https://shiftdelete.net/apple-airpods-2-kutusundan-cikiyor

Apple AirPods 2 kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda Apple’ın yeni nesil kablosuz kulaklığını sizlerle birlikte kutusundan çıkarıyoruz.

2016 yılında hayatımıza giren Apple AirPods, geçen yaklaşık 3 yılın ardından yenilendi. AirPods 2 ismiyle satışa çıkan yeni kablosuz kulaklık bakalım nasıl bir kutu içeriğine sahip? Apple AirPods 2 kutu açılışı videomuzda hem bu yeni kablosuz kulaklığı kutusundan çıkarıyoruz, hem de ilk izlenimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Apple AirPods 2 kutu açılışı

Kablosuz şarj çantası ve Hey Siri desteği gibi özelliklerle gelen Apple AirPods 2, kullanıcısının eline nasıl bir kutu içeriği ile geliyor? Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizi Apple AirPods 2 kutu açılışı videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Apple AirPods 2 özellikleri

İkinci nesil AirPods artık H1 yongası ile birlikte geliyor. Bu sayede yeni nesil kulaklık eskisine göre bir saat daha fazla konuşma süresi sunuyor. Ayrıca, Apple AirPods 2 özellikleri arasında cihaz geçiş süresinin de iki kat hızlanmış olması ile de dikkat çekiyor. Bu hızlandırılmış geçiş

Mevcut AirPods ile AirPods 2 arasında bazı farklılıklar bulunuyor. Bunlardan en önemlisi kablosuz şarj kutusu. Yeni nesliyle birlikte kablosuz şarj kutusuna kavuşan AirPods aynı zamanda oldukça hızlı bir şekilde iPhone’a bağlanabiliyor. Hızlıca bağlanan kulaklığı kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz.

Müzik kalitesi tarafında da ilk deneyimlerimize göre önemli iyileştirmeler yapıldığını söyleyebiliriz. Ses yalıtımı konusunda da başarılı olan AirPods 2, 5 saatlik pil süresi sunuyor. Burada mevcut AirPods’un 3 saatlik bir pil süresine sahip olduğunu hatırlatalım.

Hey Siri komut ile artık eller serbest şekilde kullanılabilen AirPods 2, bu sayede arama yapmak istediğinizde ya da hava durumunu sormak istediğinizde telefonunuzu cebinizden ya da çantanızdan çıkarma gereğini ortadan kaldırıyor. Mevcut AirPods’da da bunun kulaklığa dokunduğunda aktif olduğunu hatırlatalım.

AirPods 2 yalnızca Apple ekosistemi ile çalışmıyor. Android işletim sistemli cihazlarla da kullanılabiliyor.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz. "

  • Aucune note. Soyez le premier à attribuer une note !

Ajouter un commentaire